ΑΝΝΑ.Κ
Είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει με το κορίτσι εδώ , αντιλαμβανόταν πολύ καλά την οπτική του δυσλειτουργία , καλύτερα και από τους γονείς του , απλά δεν μπορούσε να το εξηγήσει , να το επικοινωνήσει .
Εξετάζοντας την λειτουργία της όρασης στο παιδί σας ,θα καταλάβετε ότι δεν είναι ούτε τεμπέλης ,ούτε βαριέται να διαβάζει, απλά βρήκε τη λύση στο πρόβλημα και αυτή είναι η «φυγή » …………!!!! Ένα σημαντικό στοιχείο που βοηθάει τους γονείς είναι να Παρατηρείτε !!
Σου ευχόμαστε Χρήστο καλή επιτυχία σε ότι κανείς και να χαμογελάς
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
!!!!